Prisijungti | Registruotis | Kaip naudotis | D.U.K | Apie gamintoją | Partneriai | Atsliepimai | Kontaktai
Jūsų krepšelis tuščias Į krepšelį

Kaip užsisakyti ?

Pasirinkite norimą prekę ar prekes.
Norėdami jas įsigyti, nurodykite kiekį (jei daigiau nei vieną) ir paspauskite “Pirkti”.
Paspaudus nuorodą “Pirkti” jūsų pasirinkta prekė atsidurs pirkinių krepšelyje. Savo pirkinių krepšelio turinį bet kada galite pasitikrinti ir pakoreguoti, paspaudę nuorodą, esančią ekrano viršutiniame-dešiniame kampe, “Į krepšelį”. Krepšelyje išsirinkus norimas prekes ir kiekį, spauskite nuorodą “Pristatymo adresas”.
Jei perkate neprisiregistravę ar neprisijungę, pristatymo kaina prie sąskaitos atsiras tik nurodžius pristatymo adresą. Paspaudus “Pristatymo adresas”, jei esate prisijungę, lentelėje bus nurodytas registracijos metu nurodytas adresas. Jei norite gauti prekes kitu adresu – nurodykite pageidaujamą adresą. Jei esate neprisijungę, jums bus pasiūlyta pirkti neprisijungus, arba prisijungti. Perkant neprisijungus, užpildykite atsidariusą lentelę. Laukus pažymėtus * būtina užpildyti.
Užpildę ar pakeitę reikiamus laukelius, spauskitę nuorodą “Mokėjimo būdas”, esančią puslapio apačioje. Mokėjimo lape nurodykite banką kuriame turite sąskaitą iš kurios apmokėsite už prekes.

DĖMESIO – naujiena! Jei neturite galimybės atsiskaityti per elektroninės bankininkystės sistemą, galte rinktis apmokėjimą atsiskaitant grynaisiais, mokėjimo kvitu, bet kuriame Lietuvos banke, arba apmokėjimą Lietuvos spaudos kioskuose arba atsiskaitymą visose Maxima parduotuvių kasose Lietuvoje.

Pasirinkus mokėjimo būdą, spauskite nuorodą “Peržiūra” ir pamatysite galutinį užsakymo variantą. Jei viskas gerai, pažymėkite langelį , kad sutinkate su sąlygomis ir paspauskite nuorodą “Pateikti užsakymą”. Jeigu buvo pasirinktas atsiskaitymas per banką, mokėjimai.lt sistema jus sujungs su nurodyto banko elektroninės bankininkystės sistema.
 
užtikrina saugų ir patikimą mokėjimą
 
 
Apmokėjus, jūs būsite grąžintas į šiltukai.lt parduotuvę. Pasirinkus mokėjimą grynais pinigais vienu iš galimų variantu, bus pateiktas mokėjimo kvitas. Atsispausdinkite pateiktą kvitą. Su šiuo kvitu jūs galite apmokėti sąskaitą grynais pinigais jūsų pasirinktoje vietoje. Po apmokėjimo, šiltukai.lt parduotuvė automatiškai informuojama per kelias minutes.
Apmokėjus, užsakytos prekės bus išsiųstos jūsų nurodytu adresu.