Prisijungti | Registruotis | Kaip naudotis | D.U.K | Apie gamintoją | Partneriai | Atsliepimai | Kontaktai
Jūsų krepšelis tuščias Į krepšelį

Klausimai

1. Ar 'Heat in a Click' šiltukai daugkartiniai?

Taip, tai daugkartiniai šiltukai. Galima panaudoti daugiau kaip 1000 kartų.

2. Kam naudojami šiltukai?

Šiltukai skirti naudoti namuose, darbe, gamtoje ar kelionėje. Pagrindinė savybė yra ta, kad nereikalingas energijos šaltinis. Šiltukai įkaista per kelias sekundes iki 54⁰C temperatūros. Pilnai autonomiški ir daugkartiniai. Ekologiški ir saugūs. Pagrindiniai vartotojai yra turistai, žvejai, medžiotojai, sportininkai, gelbėjimo tarnybos, dirbantys lauko ar šaltomis sąlygomis, mamos auginančios vaikus, sąnarių ligomis sergantys žmonės, kenčiantys reumatinius skausmus ir kt. Ypač patogūs ir saugūs naudotis senyviems žmonėms arba neįgaliesiems. Sergantys diabetu naudoja kojų šildymui, palengvina artrito keliamus skausmus, gydo nervų uždegimus, pagyvina kraujo apytaką galūnėse. Puikus pakaitalas karšto vandens šildytuvams ar karšto parafino kompresams. Plačiai naudojami masažo ir grožio salonuose.

3. Ar galima “atšildyti” mikrobangėje krosnelėje?

Galima, bet mes nerekomenduojame. Kadangi mikrobangų krosnelės galingumą, reikalingą atšildyti konkretaus dydžio šiltukui, sunku nustatyti, tai galite perkaitinti šiltuką. Jei atšildote mikrobangėje, tai įdėkite šiltuką į indą ir užpilkite vandeniu.

4.Kiek laiko šiltukas išlieka šiltas?

Tai priklauso nuo aplinkos temperatūros ir šiltuko dydžio. Vidutinius šildymo laikus galite rasti prie prekių aprašymo.

5.Kaip tai veikia?

Šiltuko viduje yra persotintas sodos acetato ir vandens tirpalas. Trakštelėjus viduje esantį matalinį diskelį, prasideda kristalizacijos procesas. Susiformuoja taip vadinamas „karštas ledas“ ir išsiskiria 54⁰C šiluma.

6. Ar šiltukai saugūs?

Šiltukų užpildas gaminamas iš maisto pramonei skirtų medžiagų. Tai sodos acetatas (maistinis priedas žymimas E262, naudojamas kaip rūgštingumą reguliuojanti medžiaga ir konservantas), vanduo ir maistiniai dažikliai. Taigi pradūrus šiltuko maišelį, išbėgęs skystis yra nekenksmingas. Šiltukas įkaista iki 54⁰C temperatūros. Tai ideali temperatūra šildytis ir jokio pavojaus nusideginti.

7. Kas atsitiks jei pradursiu šiltuką?

Skystį išpilkite į kanalizaciją, o maišelį išmeskite į konteinerį, skirtą perdirbamoms plastmasėms. Jei pateko skysčio ant kūno – nuskalaukite šaltu vandeniu.

8. Kaip saugoti šiltuką?

Geriausia laikyti jį atšildytą skystoje būsenoje.